Dzień Beneficjenta 2022 – poznajmy się!

11 czerwca w Krakowie odbędzie się Dzień Beneficjenta Fundacji Poland Business Run, czyli specjalne święto osób, które otrzymały lub dopiero zyskają dofinansowanie dzięki biegowi Poland Business Run. Po dwóch latach organizacji eventu w formie wirtualnej, zapraszamy naszych beneficjentów na wyjątkową integrację w formie pikniku. Poznajmy się!

Dzień Beneficjenta to coroczne spotkanie organizowane w czerwcu dla wciąż powiększającej się grupy Beneficjentów Fundacji Poland Business Run. Jest to okazja do integracji, poznania innych osób z niepełnosprawnością oraz udziału w przygotowanych aktywnościach.

Tegoroczny Dzień Beneficjenta odbędzie się pod hasłem „Poznajmy się!” i zyska formę rodzinnego, swobodnego pikniku na terenie zielonym pod Halą 100-lecia Cracovii (al. Focha 40) w Krakowie. Event rozpocznie się 11 czerwca o godz. 11:00. Piknik potrwa do godz. 17:00. 

W czasie wydarzenia odbędzie się m.in. pokaz koszykówki na wózkach, pokaz handbike’ów oraz warsztaty dotyczące przygotowania się do wyprawy outdoorowej. Uczestnicy Dnia Beneficjenta będą mogli odwiedzić stanowisko fizjoterapeutów Centrum Rehabilitacji Znowu w Biegu oraz wziąć udział m.in. w zajęciach z nordic walking i zajęciach relaksacyjnych z jogi.

Szczegółowy plan wydarzenia.

Na miejscu nie zabraknie Trenerów Wsparcia, czyli mobilnych asystentów osoby z niepełnosprawnością, z pomocy których można skorzystać po wypadku czy chorobie.

Po wspólnym pikniku i grillowaniu zapraszamy na zwiedzanie Krakowa w formie spaceru. 

Prosimy o zgłoszenie chęci udziału poprzez formularz: https://forms.gle/6as3xrCo8HVeaksJA.

Do zobaczenia!

Zobacz galerię zdjęć z Dnia Beneficjenta 2019:

Pozostałe artykuły

Podobne artykuły

2023

- Wszelkie prawa zastrzeżone

Polityka Prywatności Regulamin Serwisu