Centrum Kształcenia Zawodowego OzN

szkolenia

450 tys. dolarów to kwota grantu, jaki otrzymała Fundacja Poland Business Run od State Street na projekt aktywizacji zawodowej osób z niepełnosprawnością ruchową. To wielka szansa dla tej grupy na wyjście z domu i odnalezienie się na rynku pracy. Po raz pierwszy takie dofinansowanie korporacja przyznała polskiej organizacji.

Polski projekt “Centrum Kształcenia Zawodowego dla Osób z Niepełnosprawnością”, który wybrano spośród innych zgłoszeń z całego świata, zakłada szereg działań na lata 2019-2021. Uczestnicy programu, pod stałą opieką trenerów, doradców zawodowych i psychologów, zdobędą praktyczną wiedzę i poznają najlepsze drogi rozwoju zawodowego.

Projekt State Street

Dzięki State Street Foundation masz jeszcze więcej szans na powrót na rynek pracy! Kursy i staże zawodowe w ramach projektu “Centrum Kształcenia Zawodowego dla Osób z Niepełnosprawnością” przeznaczone są dla osób z niepełnosprawnością ruchową i po amputacji.

Jeśli chcesz wziąć w nich udział, śledź stronę naszą stronę oraz witrynę Fundacji Poland Business Run, na której publikowane są informacje o projekcie, warunkach uczestnictwa i terminach.

Najbliższy nabór wniosków na kursy i szkolenia zostanie otwarty w styczniu 2021 roku.

Ważne linki:

2024

- Wszelkie prawa zastrzeżone

Polityka Prywatności Regulamin Serwisu