Dzień Beneficjenta Fundacji Poland Business Run

Online

Bezpłatne

Już 12 czerwca odbędzie się kolejne spotkanie Beneficjentów Fundacji Poland Business Run. Podobnie jak w ubiegłym roku ze względu na pandemię koronawirusa, spotkanie obędzie się online w aktualnościach na platformie Aktywizuj.pl. Nie zabraknie tematów dotyczących rehabilitacji czy fizjoterapii. Będzie można skorzystać także z bezpłatnej konsultacji z psychologiem.

Dzień Beneficjenta w naszej Fundacji to święto wszystkich osób po amputacjach i z niepełnosprawnościami ruchowymi oraz wszystkich tych, którzy są zainteresowani tym tematem – mówi Klaudia Kaniewska, Koordynatorka Działu Wsparcia w Fundacji Poland Business Run. – Wierzę, że zdalna forma Dnia Beneficjenta nie wpłynie na frekwencję, a my, jak co roku, będziemy mogli się spotkać, porozmawiać i wymienić doświadczeniami – dodaje Klaudia Kaniewska.

Z okazji Dnia Beneficjenta na platformę Aktywizuj.pl trafią materiały wideo z udziałem ekspertów Fundacji:

  • Praktyczny trening po amputacji nogi z udziałem fizjoterapeutów Agnieszki Wnuk-Scardaccione i Sławomira Szczupackiego
  • Praktyczny trening po amputacji ręki z udziałem z fizjoterapeutki Małgorzaty Domańskiej
  • Niefarmakologiczne metody radzenia sobie z bólem – wykład dr Urszuli Horwath
  • Joga sposobem na relaks po amputacji – ćwiczenia z Maryną Hobrzyk

Podczas Dnia Beneficjenta będzie można skorzystać również z bezpłatnej konsultacji psychologicznej. Aby wziąć udział w spotkaniu online z psychologiem, należy wypełnić formularz zgłoszeniowy. Uwaga! Liczba miejsc na konsultacje psychologiczne jest ograniczona. Decyduje kolejność zgłoszeń.

2022

- Wszelkie prawa zastrzeżone

Polityka Prywatności Regulamin Serwisu