ADAPTIVE BIKE CHALLENGE!

Jura Krakowsko-Częstochowskiej i Ojcowski Park Narodowy

120 zł

Adaptive Bike Challenge to idealna okazja, by zasmakować rowerowych wypraw i poznać swoje możliwości. Wszystko to na pięknych terenach Jury Krakowsko-Częstochowskiej i Ojcowskiego Parku Narodowego.

Każdego dnia uczestnicy wycieczki pokonają ok. 30 km, co oznacza ok. 2-3 godzin jazdy. Na trasie przewidziane są przerwy m.in. na zwiedzanie zamków Jury Krakowsko-Częstochowskiej. Trasa będzie różnorodna, głównie asfaltowa, ale z fragmentami szutrowymi, piaszczystymi i kamienistymi.

Kiedy: 17–19 września 2021 r.

Gdzie: Start i koniec wyjazdu w Krakowie, noclegi w Paczółtowicach – spotykamy się w Krakowie i razem wyruszymy do Paczółtowic

Koszt: 120 zł

Dla kogo? Dla osób z niepełnosprawnościami narządów ruchu, jeżdżących rekreacyjnie na rowerze (również handbike). Jeśli masz wątpliwości dotyczące swoich możliwości i kondycji, skontaktuj się z nami – podpowiemy, czy ten wyjazd jest dla Ciebie.

Tempo jazdy i długość trasy nie przekroczą możliwości aktywnej osoby, regularnie jeżdżącej na rowerze. Będą też dostosowywane do możliwości uczestników.

Organizator: Fundacja Poland Business Run

Wspiera nas: Globalworth Foundation

Wydarzenie zostanie przygotowane zgodnie z wytycznymi sanitarnymi i zachowaniem szczególnej ostrożności.

2023

- Wszelkie prawa zastrzeżone

Polityka Prywatności Regulamin Serwisu