Weź udział w badaniu i wpłyń na sytuację osób z niepełnosprawnością na rynku pracy!

Chcesz mieć wpływ na poprawę sytuacji osób z niepełnosprawnością na rynku pracy? Poświęć kilka minut i wypełnij anonimową ankietę skierowaną do pracodawców oraz osób z niepełnosprawnością. To już druga edycja kompleksowego badania, którego rezultatem będzie wydanie wartościowego raportu zawierającego propozycje praktycznych rozwiązań zwiększających aktywizację zawodową osób z niepełnosprawnością.

Fundacja Poland Business Run została partnerem II edycji badań Pracodawca na TAK. W związku z tym serdecznie zapraszamy do wypełnienia ankiety:

Pracodawca na TAK to kompleksowe i innowacyjne badanie wychodzące naprzeciw potrzebom osób z niepełnosprawnością oraz pracodawcom chcącym budować różnorodne zespoły. Pierwsza edycja odbyła się w 2015 roku, a z jej wynikami można zapoznać się w raporcie znajdującym się na stronie takpelnosprawni.pl.

W ostatnich latach zwiększyła się otwartość firm na prowadzenie polityki różnorodności i włączania (z angielskiego Diversity & Inclusion). Nie przekłada się to jednak na znaczący wzrost zatrudnienia i realnego włączania osób z niepełnosprawnością na otwartym rynku pracy. Co więcej, kryzys wywołany COVID-19 może spowodować spowolnienie wysiłków związanych z obecnością tej grupy w polskich firmach. To dobry moment, aby przeprowadzić II edycję badania Pracodawca na TAK i ocenić, jak zmieniła się sytuacja przez ostatnich kilka lat. Zależy nam, aby poznać punkt widzenia, potrzeby oraz wyzwania, jakie obecnie stoją przed pracodawcami i osobami z niepełnosprawnością – podkreśla Agata Robińska z Fundacji TAKpełnosprawni.

Więcej informacji:

https://takpelnosprawni.pl/badanie

Pozostałe artykuły

Podobne artykuły

2022

- Wszelkie prawa zastrzeżone

Polityka Prywatności Regulamin Serwisu