Rozmowa rekrutacyjna. Jak się do niej przygotować? – Bezpłatne szkolenie online dla OzN!

Fundacja Poland Business Run razem z ING Tech Poland zaprasza osoby z niepełnosprawnościami na bezpłatne szkolenie online: “Rozmowa rekrutacyjna. Jak się do niej przygotować?”, które odbędzie się 07.04.2022r. o godz. 13:00. Szkolenie dedykowane jest wszystkim, którzy chcą poszerzyć swoją wiedzę w tym zakresie. Poprowadzi je Jagoda Jurek, IT Rekruter z 8-letnim doświadczeniem w HR i rekrutacji.

Termin: 07.04.2022 – UWAGA! TO NOWY TERMIN!

Godzina: 13:00-14.30

Liczba uczestników: max 50 osób

Forma: online poprzez platformę Clickmeeting (bez potrzeby logowania się, wejście za pomocą linka).

Profil uczestnika: osoby zainteresowane aktywizacją zawodową i chcące zdobyć praktyczne wskazówki związane z rozmową kwalifikacyjną oraz poszukiwaniem pracy.

Zapisy: poprzez formularz online.

Dodatkowe informacje: szkolenie dostępne dla osób niesłyszących (obecność tłumacza migowego).

Opis szkolenia:

Celem szkolenia jest przygotowanie uczestników do udziału w rozmowie kwalifikacyjnej. Dowiesz się nie tylko tego w jaki sposób przygotować się do takiego spotkania, ale też jakich pytań można się spodziewać  i o co samemu warto zapytać.
Zastanowimy się też czego lepiej nie robić kiedy staramy się o pracę. Przewidziane są ćwiczenia, dzięki którym każdy uczestnik będzie mieć od razu możliwość sprawdzenia nowo nabytej wiedzy w praktyce.

Agenda:

  1. Cel i opis szkolenia
  2. Rozmowa kwalifikacyjna jako element procesu rekrutacji
  3. Jak przygotować się do interview i o co spytać przed spotkaniem
  4. Co ze sobą zabrać/mieć przygotowane
  5. Jakich pytań można się spodziewać
  6. Czego nie robić i jakich pytań lepiej nie zadawać
  7. O co pracodawca nie może Cię zapytać
  8. Ćwiczenie
  9. Przeprowadzenie rozmowy kwalifikacyjnej

Biogram prowadzącego:

Jagoda Jurek 

IT Rekruter z ponad 8- letnim doświadczeniem w HR i rekrutacji IT. W czasie swojej kariery zawodowej miała okazję pracować dla firm, takich jak: IBM, NGA HR i Capgemini. Obecnie, w ING Tech Poland, zajmuje stanowisko Specjalisty (Recruitment Expert II) i wspiera kandydatów aplikujących do firmy. Do jej głównych obowiązków należy przeprowadzanie rozmów kwalifikacyjnych. Oprócz rekrutacji zajmowała się również obszarem szkoleń, employer brandingu i budowania marki osobistej w Social Media. Organizator i prezenter 2 edycji wydarzenia #TechForHer –  bezpłatnych webinarów, szkoleń i prezentacji dla kobiet, które pracują w IT lub chciałyby rozpocząć karierę w tej branży. Prowadziła również szkolenie z tworzenia profilu na LinkedIn w ramach warsztatów dla studentów, dla managerów, jak również podczas pierwszej edycji #TechForHer. Absolwentka Uniwersytetu Jagiellońskiego, prywatnie fanka włoskiego jedzenia, Star Wars i kultury hiszpańskiej. 

Zapraszamy serdecznie do udziału!

Pozostałe artykuły

Podobne artykuły

2022

- Wszelkie prawa zastrzeżone

Polityka Prywatności Regulamin Serwisu