Nabór do kadry AMP Futbol na Pomorzu

Pomorski Związek Piłki Nożnej ogłasza nabór do drużyny Amp Futbolu. W ramach projektu powstanie drużyna KORSARZE, która będzie oficjalną Kadrą Pomorskiego ZPN.

Kto może zostać zawodnikiem?

Związek zaprasza dziewczynki i chłopców w wieku 7-15 lat na nieodpłatne zajęcia treningowe w Gdańsku. Amp Futbol to dyscyplina dedykowana osobom po amputacji lub z wadami kończyn. Rekrutacja skierowana jest do dzieci z całego województwa pomorskiego.

Informacje o zajęciach

Zajęcia odbywać się będą raz w tygodniu – w każdą niedzielę w godz. 16.00-18.00 na boisku przyszkolnym przy ZSO nr 10 w Gdańsku Brzeźnie (ul. Krasickiego 10). Pierwsze zajęcia odbędą się 10 kwietnia 2022 roku.

W ramach projektu zawodniczki i zawodnicy otoczeni będą opieką trenera z licencją UEFA A, ubezpieczeni, wyposażeni w sprzęt sportowy.

Pomorski Związek Piłki Nożnej nie pobiera żadnych opłat od uczestników zajęć.

Dzięki współpracy ze stowarzyszeniem Amp Futbol Polska młodzi Korsarze będą mogli uczestniczyć w nieodpłatnych zgrupowaniach w Warszawie.

Więcej o AMP Futbol

Amp Futbol narodził się 40 lat temu w USA. Dyscyplina ta uprawiana jest obecnie w 40 krajach. Reprezentacja Polski powstała równo 10 lat temu, w 2012 r. Głośniej zrobiło się o niej, gdy w pięknym stylu wywalczyła brązowy medal na Mistrzostwach Europy w Krakowie w 2021 r.

Amp Futbol to dyscyplina, która zyskuje coraz więcej sympatyków. To sport dla wyjątkowych osób, które w życiu codziennym wykazują się hartem ducha i determinacją.

Drużyna Korsarzy będzie zespołem, w którym dzieci odnajdą nowe koleżanki i kolegów, poczują „team spirit” i obudzą w sobie ducha walki. Będzie to przyjazne środowisko, w którym będzie można nie tylko rozwinąć umiejętności sportowe, ale również poczuć siłę i wsparcie drużyny.

Skontaktuj się z organizatorem

Wszelkie dodatkowe informacje uzyskacie pisząc na adres [email protected] lub dzwoniąc pod numer 697-038-203.

Więcej informacji: https://www.pomorski-zpn.pl/amp-futbol/korsarze-nab%C3%B3r-do-kadry-amp-futbol/

Pozostałe artykuły

Podobne artykuły

2022

- Wszelkie prawa zastrzeżone

Polityka Prywatności Regulamin Serwisu