“Mam POWER. Mam pracę”

Związek Centralny Dzieła Kolpinga w Polsce  zaprasza do udziału w projekcie „ Mam Power. Mam pracę”, który jest współfinansowanym przez Unię Europejską ze środków EFS w ramach programu POWER Wiedza-Edukacja-Rozwój.

Rekrutacja w toku, projekt jest skierowany do młodych osób do 29. r.ż. wchodzących na rynek pracy, które mieszkają, uczą się lub pracują w Krakowie. Projekt jest skierowany także do osób przyjeżdżających z zagranicy do Polski, emigrantów, imigrantów, reemigrantów oraz osób z orzeczeniami o niepełnosprawności.

Poprzez wsparcie doradcy zawodowego, pośrednika pracy i wybór optymalnej formy aktywizacyjnej młody człowiek inwestuje w siebie.

Ma do wyboru albo staż zawodowy w branży, która go szczególnie interesuje i chciałby się rozwijać albo szkolenie zawodowe w wybranym obszarze.

Szkolenia w projekcie dają twarde kwalifikacje, kończą się certyfikowanym egzaminem i otwierają przed młodym człowiekiem nowe możliwości zawodowe.

W ramach projektu:

– indywidualne doradztwo zawodowe, wsparcie psychologa i pośrednika pracy

– wybór optymalnej formy wsparcia: certyfikowane szkolenie zawodowe lub 3 m-czny staż zawodowy

– zwrot kosztów dojazdu na kurs lub staż

– stypendium szkoleniowe lub stażowe (1536,50 + składki ZUS 433,14 zł)

– wszystko refundujemy ze środków unijnych.

Szczegółowe informacje o projekcie dostępne na stronie internetowej: https://mamprace.kolping.pl/ , na profilu w mediach społecznościowych https://www.facebook.com/Mam-POWER-Mam-prac%C4%99-105891314724989

oraz pod numerem telefonu: stacjonarnego: 12 418 77 74 lub kom. 500 418 772.  

Udział w projekcie jest bezpłatny.

Pozostałe artykuły

Podobne artykuły

2023

- Wszelkie prawa zastrzeżone

Polityka Prywatności Regulamin Serwisu