Jak stworzyć idealny profil na LinkedIn? Bezpłatne szkolenie online dla OzN!

Fundacja Poland Business Run razem z ING Tech Poland zaprasza osoby z niepełnosprawnościami na bezpłatne szkolenie online: “LinkedIn: Jak stworzyć idealny profil?”, które odbędzie się 4 lutego o godz. 13:00. Szkolenie dedykowane jest wszystkim, którzy chcą wzbogacić swój profil zawodowy na LinkedIn. Poprowadzi je Jagoda Jurek, IT Rekruter z 8-letnim doświadczeniem w HR i rekrutacji.

Termin: 04.02.2022

Godzina: 13.00-14.30

Liczba uczestników: max 50 osób

Forma: online poprzez platformę Clickmeeting (bez potrzeby logowania się, wejście za pomocą linka).

Dla kogo? Dla osób z różnymi niepełnosprawnościami, zainteresowanych aktywizacją zawodową i chętnych do założenia lub rozwinięcia swojego profilu zawodowego na platformie LinkedIn.

Wymagania: posiadanie profilu na LinkedIn (może być założony na potrzeby szkolenia).

Zapisy poprzez formularz dostępny tutaj. Zapisz się już dziś!

Dodatkowe informacje:

Szkolenie dostępne dla osób niesłyszących (obecność tłumacza języka migowego).

Opis szkolenia:

Szkolenie dedykowane osobom, które chcą wzbogacić swój już istniejący profil zawodowy na LinkedIn. Podczas spotkania uczestnicy dowiedzą się, jak poprawić swój profil na LinkedIn, jak budować własną i cenną dla siebie sieć kontaktów oraz jak zachowywać się w sieci. Poprzez wspólną analizę, krok po kroku, różnych części profilu, prowadzący zademonstruję sposoby na udoskonalenie swojego wizerunku w sieci, które pozytywnie wpłynie na nasz wizerunek w oczach potencjalnych partnerów biznesowych i pracodawców.

Agenda:

  1. Cel i opis szkolenia
  2. Czym jest LinkedIn?
  3. Ustawienia
  4. Daj się znaleźć!
  5. Poszczególne części profilu – najlepsze praktyki (zdjęcie profilowe, zdjęcie w tle, nagłówek, podsumowanie, doświadczenie, umiejętności i potwierdzenia, rekomendacje, kontakty i aktywność w sieci)

Zapraszamy serdecznie do udziału!

Biogram prowadzącej:

Jagoda Jurek – IT Rekruter z ponad 8- letnim doświadczeniem w HR i rekrutacji IT. W czasie swojej kariery zawodowej miała okazję pracować dla firm, takich jak: IBM, NGA HR i Capgemini. Obecnie, w ING Tech Poland, zajmuje stanowisko Specjalisty (Recruitment Expert II) i wspiera kandydatów aplikujących do firmy. Oprócz rekrutacji zajmowała się również obszarem szkoleń, employer brandingu i budowania marki osobistej w Social Media. Organizator i prezenter 2 edycji wydarzenia #TechForHer – bezpłatnych webinarów, szkoleń i prezentacji dla kobiet, które pracują w IT lub chciałyby rozpocząć karierę w tej branży. Prowadziła również szkolenie z tworzenia profilu na LinkedIn w ramach warsztatów dla studentów, dla managerów, jak również podczas pierwszej edycji #TechForHer. Absolwentka Uniwersytetu Jagiellońskiego, prywatnie fanka włoskiego jedzenia, Star Wars i kultury hiszpańskiej.

Pozostałe artykuły

Podobne artykuły

2023

- Wszelkie prawa zastrzeżone

Polityka Prywatności Regulamin Serwisu