Helping Hand IV

Fundacja Stella Virium wraz z State Street Fundation i State Street organizuje BEZPŁATNYEDUKACYJNY projekt dla osób zainteresowanych rozpoczęciem pracy w środowisku międzynarodowym, nastawionych na naukę biznesowego języka angielskiego, narzędzi informatycznych przydatnych w pracy oraz poznaniem nowoczesnych standardów pracy.

Projekt ma na celu pokazać uczestnikom specyfikę pracy w środowisku międzynarodowym oraz dać im możliwość sprawdzenia i wzmocnienia kompetencji językowych poprzez szkolenia prowadzone w całości w języku angielskim oraz dedykowane indywidualne konwersacje z Business English. Wszystkie działania projektowe będą prowadzone przez pracowników – wolontariuszy State Street, którzy podzielą się swoją wiedzą i doświadczeniem z uczestnikami, aby pomóc im osiągnąć wybrany cel zawodowy.

Do kogo kierowany jest projekt?

Czwarta, specjalna edycja programu adresowana jest do osób z niepełnosprawnościami, którym stan zdrowia pozwala na wykonywanie pracy umysłowej, wymagającej komunikacji zespołowej oraz zdalnej. Projekt kierowany jest do osób pragnących zdobyć nowe kompetencje z zakresu poszukiwania pracy, komunikacji biznesowej, umiejętności miękkich pożądanych na rynku pracy oraz zaznajomić się ze specyfiką pracy w międzynarodowych korporacjach, które na co dzień stosują i wdrażają politykę włączania i różnorodności wobec osób ze specjalnymi potrzebami.

Do udziału w projekcie wymagana jest co najmniej komunikatywna znajomości języka angielskiego oraz dyspozycyjność do udziału w co najmniej 80% szkoleń przewidzianych w programie.

Termin:

Szkolenia on-line odbędą się w dniach 10-21.06.2024r.
Pozostałe działania projektowe: mentoring/coaching/konwersacje językowe będą realizowane w okresie lipiec-październik 2024r.

W ramach projektu oferowane są:

 • szkolenia w czasie rzeczywistym, on-line w j. angielskim (ok. 5h dziennie)
 • indywidualne konwersacje z Business English
 • indywidualne spotkania z mentorem/coachem
 • trening rozmowy rekrutacyjnej (tzw. mock interview)
 • certyfikat potwierdzający uzyskane kompetencje

Projekt przewiduje szkolenia m.in. z kompetencji biznesowych, takich jak: komunikacja, zarządzenie czasem, MS Office w konkretnym środowisku pracy, spojrzenie na sektor BPO/SSC od środka, wsparcie w przygotowaniu CV.

Korzyści z udziału w projekcie:

Projekt umożliwi:

 • zdobycie nowych kompetencji
 • poszerzenie sieci kontaktów zawodowych
 • dostosowanie się do nowego środowiska pracy
 • zwiększenie pewności siebie i motywacji w poszukiwaniu zatrudnienia
 • uzyskanie indywidualnego wsparcia (dedykowanego) mentora doświadczonego w interesującej Cię dziedzinie
 • zdobycie certyfikatu potwierdzającego progres umiejętności i wiedzy
 • wymianę doświadczeń i nawiązanie znajomości z osobami w podobnej sytuacji do Twojej

Więcej o projekcie. Zapisy przyjmowane są poprzez zakładkę APLIKUJ (ilość miejsc ograniczona).

Pozostałe artykuły

Podobne artykuły

2024

- Wszelkie prawa zastrzeżone

Polityka Prywatności Regulamin Serwisu