Dzień Beneficjenta Poland Business Run

15 czerwca odbył się kolejny Dzień Beneficjenta Fundacji Poland Business Run, czyli święto osób, które otrzymały lub dopiero zyskają dofinansowanie dzięki charytatywnemu biegowi. Po raz dziesiąty organizatorzy największej sztafety biznesowej zaprosili beneficjentów na integrację w formie pikniku. Ponad 80 uczestników, osób po amputacjach, mastektomii, z niepełnosprawnościami ruchowymi świętowało w przestrzeniach Centrum Psychoonkologii UNICORN w Krakowie.

Dzień Beneficjenta to coroczne spotkanie organizowane w czerwcu dla wciąż powiększającej się grupy beneficjentów Fundacji Poland Business Run. To świetna okazja do integracji, rozmów, wymiany doświadczeń, poznania innych osób z niepełnosprawnością oraz udziału w przygotowanych aktywnościach.

Podczas pikniku ambasador i beneficjent Poland Business Run – Kamil Warchoł opowiedział o swojej podróży z protezą do realizacji marzeń, o tym, co go motywuje i jak pomaga innym. Było inspirująco, wzruszająco i zabawnie.

W tym roku organizatorzy postawili na aktywności artystyczne i manualne, m.in. warsztaty z plecenia makramowych kwietników oraz warsztaty z ceramiki, w ramach których uczestnicy tworzyli bransoletki szczęścia. Na miejscu można było również porozmawiać z przedstawicielami Fundacji, Trenerami Wsparcia oraz fizjoterapeutami z Centrum Rehabilitacji Znowu w Biegu.

Jednocześnie przypominamy, że stale można składać wnioski do Fundacji Poland Business Run, aby dostać dofinansowanie na sprzęt medyczny, wózek, protezę czy rehabilitację i zostać beneficjentem największej charytatywnej sztafety biznesowej. Szczegóły na stronie organizatora: Poland Business Run

Pozostałe artykuły

Podobne artykuły

2024

- Wszelkie prawa zastrzeżone

Polityka Prywatności Regulamin Serwisu