Dzień Beneficjenta Fundacji Poland Business Run 2021

dzień beneficjenta

Już po raz siódmy spotykamy się z Państwem podczas dorocznego Dnia Beneficjenta Fundacji Poland Business Run. Podobnie jak w poprzedniej edycji i w tym roku, ze względu na pandemię koronawirusa, spotykamy się online, tym razem na naszej platformie Aktywizuj.pl. Zachęcamy do czynnego uczestnictwa w Dniu Beneficjenta i zapoznania się z przygotowanymi materiałami.

Nasze spotkanie jest możliwe dzięki finansowemu wsparciu Fundacji State Street, dzięki której projekt „Centrum Kształcenia Zawodowego dla Osób z Niepełnosprawnością” ujrzał światło dzienne. 

Hatha-joga dla każdego

Zapraszamy do uczestnictwa w sesji hatha-jogi. Zajęcia z tego jednego z najstarszych systemów ruchowych poprowadziła dla Państwa Maryna Horzyk. Zachęcamy do wspólnych ćwiczeń!

Trening dla osób po amputacji kończyny górnej 

Po ćwiczeniach z jogi zapraszamy do wzięcia udziału w treningu, który przygotowała dla Państwa Małgorzata Domańska – fizjoterapeutka Centrum Rehabilitacji „Znowu w biegu”. Trening obejmuje zestaw prostych ćwiczeń dla osób po amputacji w obrębie kończyny górnej.

Trening dla osób po amputacji kończyny dolnej 

Dokładamy wszelkich starań, aby z naszych propozycji treningów mogło skorzystać jak najwięcej beneficjentów Fundacji, także tych, którzy przeszli amputację w obrębie kończony dolnej. Trening prowadzi Agnieszka Wnuk-Scardaccione – kierowniczka Zespołu Fizjoterapeutów Centrum Rehabilitacji „Znowu w Biegu”.

Sposoby radzenia sobie z bólem neuropatycznym 

Na sam koniec proponujemy Wam wykład magister Urszuli Horwath na temat niefarmakologicznych metod radzenia sobie z bólem neuropatycznym. Wskazówki udzielone przez mgr Horwath pozwolą zapanować nad dolegliwościami bólowymi:

Potrzebujesz dofinansowania? Zgłoś się!

Na koniec przypominamy, że osoby potrzebujące dofinansowania wciąż mogą składać wnioski do naszej Fundacji. Dofinansowujemy zakup protez, wózków i innego sprzętu, a także rehabilitacji oraz konsultacji medycznych. Więcej informacji znajdziesz na stronie Fundacji Poland Business Run w zakładce Jak zostać beneficjentem?. Na wszystkie pytania odpowie też Dział Wsparcia (e-mail: [email protected], tel. +48 504 458 979). 

To już wszystko, co dla Was przygotowaliśmy w tegorocznej edycji Dnia Beneficjenta Fundacji Poland Business Run. Mamy nadzieję, że w przyszłym roku uda nam się spotkać osobiście i powrócić do naszej ulubionej formy świętowania. A tymczasem zapraszamy Was do dopingowania 28,5 tys. biegaczy, którzy zgłosili swój udział w tegorocznej sztafecie Poland Business Run. Pięcioosobowe drużyny wystartują już 5 września 2021 roku, a spotkać ich będzie można nie tylko w całej Polsce, ale i na świecie!

Pozostałe artykuły

Podobne artykuły

2023

- Wszelkie prawa zastrzeżone

Polityka Prywatności Regulamin Serwisu