Bezpłatna pomoc psychologiczna dla osób po amputacji

Fundacja Centrum Rehabilitacji Znowu w Biegu prowadzi nieodpłatną terapię dla osób po amputacji kończyny. Bezpłatne konsultacje psychologiczne odbywają się w bezpiecznej formie online, dzięki czemu dostępne są dla osób z całej Polski.

Projekt Fundacji Centrum Rehabilitacji Znowu w Biegu przeznaczony jest dla osób z całej Polski, które przeszły zabieg odjęcia kończyny i są zainteresowane skorzystaniem z pomocy psychologa. Każdy pacjent, który zostanie prawidłowo zakwalifikowany do programu, odbędzie dziesięć godzinnych spotkań z psychologiem.

Konsultacje psychologiczne prowadzi wykwalifikowany psycholog z uprawnieniami do wykonywania zawodu. Jest on zobowiązany do zachowania tajemnicy zawodowej procesu terapii oraz wszelkich informacji otrzymanych od pacjenta.

Jak skorzystać z bezpłatnej pomocy?

By zgłosić się do projektu, należy umówić się na pierwszą konsultację psychologiczną telefonicznie pod numerem telefonu ośrodka Znowu w Biegu: 609 915 005 lub mailowo: [email protected]. Do zapisania pacjenta na bezpłatne konsultacje psychologiczne wymagane jest podanie: imienia i nazwiska, numeru telefonu oraz adresu e-mail. Kolejne spotkania można umawiać indywidualnie z psychologiem po zrealizowaniu pierwszej konsultacji.

Aby wziąć udział w konsultacjach psychologicznych uczestnik musi posiadać dostęp do Internetu oraz komputer wyposażony w mikrofon i kamerę lub telefon komórkowy z tymi funkcjami (musi być w stanie samodzielnie połączyć się online z psychologiem). Uczestnicy projektu zostaną dokładnie poinstruowani, jak skorzystać z konsultacji przez platformę Webex Cisco.

Konsultacje odbywają się w ramach projektu finansowanego ze środków Państwowego Funduszu Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych, związanego z działalnością na rzecz osób niepełnosprawnych – wsparcie psychologiczne, przeciwdziałające negatywnym skutkom pandemii, w szczególności konsekwencjom zaniechania lub ograniczenia działań terapeutycznych.

Więcej informacji na stronie organizatora: https://znowuwbiegu.pl/bezplatna-pomoc-psychologiczna-dla-osob-po-amputacji/

Centrum Rehabilitacji Znowu w Biegu

ul: Odrzańska 13/2, 30-408 Kraków

e-mail: [email protected]

tel: 609 915 005

Pozostałe artykuły

Podobne artykuły

2022

- Wszelkie prawa zastrzeżone

Polityka Prywatności Regulamin Serwisu