Księgowy/a

  • Warszawa
  • pełen etat, praca w modelu hybrydowym

Zakres obowiązków:

  • bieżąca analiza i weryfikacja zapisów na kontach księgowych,
  • procesowanie faktur zakupu w systemie,
  • kalkulacja, księgowanie i uzgadnianie rezerw oraz rozliczeń międzyokresowych kosztów,
  • udział w procesie zamknięcia miesiąca,
  • przygotowanie ksiąg do sporządzania JPK VAT,
    sporządzanie i składanie deklaracji podatkowej CIT,
  • wykonywanie raportów i zestawień w systemie księgowym
  • bieżąca komunikacja z klientem i działami wsparcia.

Od kandydata/ki oczekujemy:

  • min. rocznego doświadczenia w pracy w księgowości na podobnym stanowisku,
  • wykształcenia średniego lub wyższego kierunkowego,
  • praktycznej znajomości aktualnych przepisów z zakresu rachunkowości oraz podatków,
  • dobrej znajomość Ms Office,
  • orientacji na klienta, samodzielności, odpowiedzialności i umiejętności analitycznych,
  • szybkości przyswajania nowych informacji oraz umiejętności pracy w zmieniającym się środowisku,
  • umiejętności pracy w zespole i efektywnej komunikacji.,
  • orzeczenia o stopniu niepełnosprawności.

Oferujemy:

  • hybrydowy, elastyczny czas pracy,
  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę: pełen etat, od poniedziałku do piątku z uwzględnieniem przysługujących uprawnień pracowniczych z tytułu niepełnosprawności,
  • opiekę medyczną dla całej rodziny,
  • dofinansowanie kart sportowych,
  • dofinansowanie szkoleń podnoszących kwalifikacje,
  • dofinansowany język angielski w czasie pracy,
  • kwartalny budżet na integracje działowe,
  • płatny system poleceń pracowniczych.

2024