Winter Mountain Camp 2022

Międzygórze

350 zł - 450 zł

W dniach 31 stycznia–5 lutego 2022 r. odbędzie się Winter Mountain Camp, czyli organizowany przez nas zimowy obóz w Sudetach. 12 śmiałków wraz z doświadczonymi przewodnikami rozpocznie przygodę w Międzygórzu, zwanym Małą Szwajcarią, a następnie spędzi niezwykły czas w otoczeniu gór i lasów. Poziom zostanie dopasowany do zebranej grupy uczestników. Rejestracja trwa!

Śnieżnik – jeden z 28 szczytów Korony Gór Polski, najwyższy szczyt Masywu Śnieżnika, 17. co do wysokości, jeśli chodzi o Sudety. Jest on jedyną górą w polskiej części Sudetów Wschodnich, która wystaje ponad górną granicę lasu. Właśnie Śnieżnik, w pięknej zimowej odsłonie, stanie się głównym celem naszego wyjazdu turystycznego skierowanego do osób z niepełnosprawnościami.

Od razu warto zaznaczyć, że szczytu nie będziemy zdobywać bez stosownego przygotowania! O kondycję i wprawę zadbamy podczas pierwszych dni obozu, a wejście podzielimy na dwa etapy. Dzięki temu możemy być pewni, że każdy uczestnik z odpowiednim zaangażowaniem (i w swoim tempie!) będzie mógł cieszyć się wyjątkowymi górskimi widokami z pogranicza Polski i Czech.

TERMIN: 31.01.2022 (poniedziałek) – 05.02.2022 (sobota)

Liczba uczestników: 12 uczestników z niepełnosprawnościami

KOSZT UDZIAŁU W OBOZIE:

Cena dla uczestnika: 350 PLN/ osoba

Cena dla opiekuna: 450 PLN/ osoba

Rejestracja:
https://app.evenea.pl/event/wmc2022

Więcej informacji o obozie: https://polandbusinessrun.pl/pl/news/winter-mountain-camp-2022

2022

- Wszelkie prawa zastrzeżone

Polityka Prywatności Regulamin Serwisu