Joanna Szyłak

Joanna Raczkowska

  • podlaskie
  • amputacja uda

33-latka z Podlasia. W dzieciństwie zachorowała na nowotwór złośliwy kości udowej, z następstwem przerzutów do płuc. 14 lat walki z chorobą zakończyło się w listopadzie 2018 r. amputacją prawej nogi na wysokości uda. Dzięki protezie elektronicznej znów może normalnie funkcjonować i cieszyć się życiem. Z powodzeniem już od wielu lat niesie pomoc potrzebującym ze swojego regionu i amputacja nogi tego nie zmieniła. Jej zdaniem jazda samochodem, rowerem, siłownia, spacery po górskich szlakach, zabawa z córką i wiele innych rzeczy jest możliwe również po amputacji – wystarczy chcieć i nie bać się spróbować.

“Jeśli potrzebujesz pomocy, informacji, skąd i jak pozyskać środki na protezę czy życie, masz problem ze znalezieniem odpowiedniej rehabilitacji lub po prostu chcesz porozmawiać z kimś, kto przeszedł amputację, to dobrze trafiłeś/aś. Możesz skontaktować się ze mną mailowo lub telefonicznie.”

Pamiętaj, że Trenerzy Wsparcia zajmują się pomocą w swoim wolnym czasie i często mają pod opieką więcej niż jedną osobę. Spokojnie poczekaj na kontakt ze strony Trenera.

2022

- Wszelkie prawa zastrzeżone

Polityka Prywatności Regulamin Serwisu