Microsoft Exchange Online DevOps Engineer

ING Tech Poland

  • Katowice, Warszawa
  • praca w godzinach: 7:00-9:00 do 15:00-17:00, praca w modelu hybrydowym, rekrutacja zdalna, umowa o pracę

Zakres obowiązków:

  • Administracja i obsługiwanieincydentów (trzecia linia wsparcia)
  • Ciągłe doskonalenie / konfiguracje/aktualizacje
  • Change Management

Szukamy Ciebie jeśli:

  • Posiadasz minimum 3 lata doświadczenia we wdrażaniu i zarządzaniu produktami Office 365 na dużą skalę,
  • Posiadasz wiedzę na temat Exchange z głównym naciskiem na rozwiązania Online,
  • Masz wiedzę na temat konfiguracji hybrydowych Exchange Server,
  • Masz doświadczenie w email anti spoofing (SPF, DKIM, DMARC).
  • Jesteś świadomy ryzyka związanego z IT i wiesz, jak zmniejszyć to ryzyko w swoich usługach,
  • Potrafisz identyfikować problemy, analizować kluczowe informacje i proponować najlepsze rozwiązania,
  • Jesteś otwarty na pracę w szybko rozwijającym się środowisku,
  • Jesteś graczem zespołowym.

Dodatkowo zapunktujesz za:

  • Wiedza na temat Azure (Azure functions, logical applications, CDS),
  • InTune Mobile Application Management (MAM),
  • Enterprise Vault i Fenestrae Faxination.
  • Doświadczenie w pracy z dostawcami usług IT.
  • Bycie osobą otwartą, chętną do nauki, stawiającą czoła nowym wyzwaniom i rozwijającą współpracę z kolegami z innych jednostek Grupy ING.

Informacje o Zespole:

W ING Tech Poland działamy zgodnie z podejściem Agile, w oparciu o metodyki zwinne tj. Scrum oraz Kanban. Jesteśmy innowacyjną organizacją opierającą swoje działania na zaufaniu do ludzi, z którymi pracujemy. Dzięki dużej swobodzie działania pobudzamy motywację oraz kreatywność, co przyspiesza pracę i pozwala elastycznie dostosowywać się do zmieniających się oczekiwań naszych partnerów biznesowych. Podstawą naszej organizacji są nieduże jednostki zwane squadami, które mają jasną wizję swojego produktu, samodzielnie pokonują pojawiające się wyzwania i wspólnie wypracowują najbardziej elastyczne i efektywne sposoby działania.

Więcej informacji: https://ingtechpoland.com/praca/oferty/microsoft-exchange-online-devops-engineer?source=aktywizuj.pl

Uprzejmie informujemy, iż skontaktujemy się z wybranymi kandydatami. W przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie Twoich danych osobowych na potrzeby przyszłych rekrutacji informujemy, że będą one wykorzystywane przez okres 1 roku.

2022