Java Developer

ING Tech Poland

  • Katowice, Warszawa
  • praca w godzinach: 7:00-9:00 do 15:00-17:00, praca w modelu hybrydowym, rekrutacja zdalna, umowa o pracę

Zakres obowiązków:

  • Development
  • Wsparcie i utrzymanie

Szukamy Ciebie jeśli:

  • Posiadasz bardzo dobrą znajomość Java i Spring framework,
  • Nie boisz się wyzwań związanych z architekturą opartą na mikroserwisach,
  • Potrafisz współtworzyć i wspierać pipeline CI/CD dla twojego projektu,
  • Znasz Hibernate, Docker i Openshift i Kafkę,
  • Potrafisz identyfikować problemy, analizować kluczowe informacje i proponować najlepsze rozwiązania,
  • Jesteś otwarty na zmiany i pracę w szybko rozwijającym się i zwinnym środowisku,
  • Jesteś graczem zespołowym,
  • Posługujesz się językiem angielskim na poziomie min. B2.

Dodatkowo zapunktujesz za:

  • Znajomość Agile i DevOps,
  • Umiejętność testowania kodu,
  • Min. 2 lata doświadczenia na podobnym stanowisku.

Informacje o Zespole:

Dla nowego projektu w ramach grupy ING budujemy nowy zespół składający się z doświadczonych programistów Java. Zespół 6 osobowy, pracujący w oparciu o Agile i Scrum. Budowa, wsparcie i utrzymanie aplikacji wspierającej przetwarzanie danych w grupie.

Więcej informacji: https://ingtechpoland.com/praca/oferty/java-developer-3?source=aktywizuj.pl

Uprzejmie informujemy, iż skontaktujemy się z wybranymi kandydatami. W przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie Twoich danych osobowych na potrzeby przyszłych rekrutacji informujemy, że będą one wykorzystywane przez okres 1 roku.

2022