IT Engineer

ING Tech Poland

  • Katowice, Warszawa
  • praca w godzinach: 7:00-9:00 do 15:00-17:00, praca w modelu hybrydowym, rekrutacja zdalna, umowa o pracę

Zakres obowiązków:

  • Implementacja aplikacji webowej
  • Rozwój i utrzymanie środowiska aplikacyjnego
  • Rozwój własny
  • Dbanie o bezpieczeństwo platformy

Szukamy Ciebie jeśli:

  • Masz doświadczenie we wdrażaniu systemów z użyciem narzędzi takich jak GitLab CI/CD, Jenkins lub Azure DevOps,
  • Masz doświadczenie w zarządzaniu i administracji serwerami Linux,
  • Potrafisz tworzyć skrypty w językach Python / Bash oraz automatyzować zadania przy pomocy Ansible,
  • Potrafisz identyfikować problemy, analizować kluczowe informacje i proponować odpowiednie rozwiązania,
  • Jesteś graczem zespołowym,
  • Posługujesz się językiem angielskim na poziomie min. B1.

Dodatkowo zapunktujesz za:

  • Doświadczenie w IT Security
  • Doświadczenie z Agile/Scrum

Informacje o Zespole:

Why: Aby process Disaster Recovery był prosty, szybki I bezpieczny.

How: Chcemy zbudować rozwiązanie, które zastąpi manualną pracę wielu ludzi, będzie działało w oparciu rozwiązania chmurowe, jednocześnie zapewniając wysoką dostępność.

What: Rozwiązanie będzie się opierało o dwa moduły: DR Runbook Creator oraz Executor, co pozwoli na definiowanie i uruchamianie zautomatyzowanego procesu DR dla środowisk w ING Private Cloud.

Powyższe opisuje jedynie wartość biznesową, jaką ze sobą niesie ten produkt.
Jest to nowa inicjatywa, gdzie wiele detali dopiero będzie ustalanych i przygotowywanych.
Twoja rola będzie kluczową, do umożliwienia tego.

Więcej informacji: https://ingtechpoland.com/praca/oferty/it-engineer?source=aktywizuj.pl

Uprzejmie informujemy, iż skontaktujemy się z wybranymi kandydatami. W przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie Twoich danych osobowych na potrzeby przyszłych rekrutacji informujemy, że będą one wykorzystywane przez okres 1 roku.

2022